Loading...

Shkon në divorc lidhja e Kenan Doğulu me Beren Saat

Please log in or register to like posts.
News

Duket se lidhja e aktores së njohur turke Beren Saat me Kenan Doğulu po shkon drejt fundit. Pak ditë më parë ishte Beren ajo që hoqi fotot me Kenan nga profili i saj në Instagram dhe javën e ardhshme duket se do jetë seanca e parë e gjyqit.

Beren do të ndahet nga dashuria e saj 5 vjeçare.

Në 2014 u hapën lajme për ndarjen e tyre, por u mohuan menjëherë.

Vitet e fundit kanë tentuar të kenë një fëmijë dhe lajmi i shtatzanisë bëri xhiron e portaleve të botës.

Sipas thashethemeve divorci vjen, sepse ata nuk kanë një fëmijë dhe është Beren ajo që kërkon të ndahet.

KLIKO MBI REKLAMAT
loading...
Loading...

Reactions

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.