loading...
You can skip ad in 5s
Loading...

Skifterja zemrës

Please log in or register to like posts.
Video

Skifterja zemrës tani është në Youtube për të gjithë. Dasma e Bes Kallakut me Xhensila Myrtezajn pushtoi pa dyshim mediat rozë, jo vetëm për kurorëzimin e një çifti të njohur të ekranit dhe botës së muzikës, por edhe surprizat e shumta që e shoqëruan ceremoninë.

Pas këngës surprizë që Xhensila i bëri të dashurit të saj të zemrës, aktorit të humorit, me titullin “Ti e Ke Çelësin e zemrës”, edhe Besi e ka surprizuar përmes një kënge. “Skifterja e zemrës” vjen në bashkëpunim me këngëtarin Klajdi Haruni, ndërsa në tekstin e kënduar nga Besi, nuk mund të mungojnë notat e humorit. “Ma vodhe zemrën si me qen prej Laçi”, – thotë mes vargjeve Besi. Në videopklipin e këngës, janë momentet më pikante nga ceremonia e dasmës.

Edhe vetë këngëtari ka komentuar për këtë bashkëpunim.

“I lumtur për këngën e te gjitha dasmave ,faleminderit Bes Kallaku qe me zgjodhe mua te jem pjese e kësaj surprize kaq te bukur për Skifteren tende te Zemres Xhensila Myrtezaj”, shkruan Klajdi.

KLIKO MBI REKLAMAT
loading...
Loading...

Reactions

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.