Loading...

Soirée nga Jonida Shehu

Please log in or register to like posts.
News

Ajo do të rikthehet në ekranin, ku drejtoi gjatë, një prej edicioneve më të ndjekura dhe jetëgjata të emisionit “Pasdite në Top Channel”. Por Jonida nuk do të kthehet në emisionin me të cilin e ka mbyllur një herë. Këtë radhe ajo sjell një emision të ri dhe surprizë. Soirée (nga gjuha frënge përkthehet festë në mbrëmje me muzikë) vjen si një program i orëve të vona, do të jetë jo vetëm drejtuese, por edhe autore e producente. Të ftuar do të jenë personazhe të njohur ose jo, të cilët përveç intervistave apo historive personale, do të bëhen edhe pjesë edhe e show-t me këngë dhe performanca. Prisni edhe pak, sepse programi i ri nis shumë shpejt… Më poshtë keni edhe spotin zyrtar të programit të ri televiziv.

KLIKO MBI REKLAMAT
loading...
Loading...

Reactions

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.