Loading...

Sytë katër për Kejvinën e Xingut

Please log in or register to like posts.
Image

Zgjati vetëm një javë mungesa e elementit të vajzës joshëse në programin Xing me Ermalin që nga largimi i Rashel Kolanecit. Ermal Mamaqi ka zbuluar cila do të jetë vajza që do e zëvendësojë dhe nuk është Egi Vreto, që u komentua në media. Kejvina Kthella, modelja shqiptare që jeton në Milano ku ka marrë pjesë edhe në javën e modës, do të lërë Italinë për programin e Mamaqit.Do të ketë një ndryshim të madh sicc është kalimi nga brune në bionde, por linjat trupore janë pak a shumë ato. Nuk na mbetet gjë tjetër veçse ti urojmë Kejvinës suksese në këtë eksperiencë të re televizive!

/ Revista Class

KLIKO MBI REKLAMAT
loading...
Loading...

Reactions

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.