Loredana fitoi mbrëmë çmimin “Best Breaking Act” në eventin zviceran prestigjioz “Swiss Music Awards”. Loredana u shfaq e veshur me kostum të zi, flokët e prera shkurt dhe shoqërohej nga partneri reperi Zuna dhe disa familjarë. Pasi mori çmimin e rëndësishëm, Loredana u ngjit në…