Një nga reperët më të mirë shqiptar Capital T feston sot ditëlindjen. Ai ka lindur më 29 Shkurt 1992 dhe mbush sot 28 vjeç. Truekapo siç e njohim në Instagram ka publikuar në profilin e tij disa foto teksa darkonte pranë një akuariumi, por pa…