Ka nisur sot transmetimin seriali i shumëpritur “Doktori i Mrekullive” do të jepet në ekran çdo të shtunë dhe të diel në orën 20:10 premierë në Tv Klan. I tallur, i abuzuar dhe i përbuzur, sepse është autik. Nuk arrin dot të komunikojë me të…