Pas daljes nga “Përputhen”, Bearti vazhdon të jetë një nga djemtë më të komentuar dhe sot sërish është në vëmendje për shkak të një fotoje të postuar nga Enca. Këngëtarja në një postim në Instagram shfaqet duke përqafuar një mashkull, identitetin e të cilit nuk e…