Duke filluar nga kjo fundjavë Tv Klan do të ritransmetojë serialin “Dashuri Bardh e Zi” çdo të shtunë dhe të diel në orën 20:10. Lajmi është konfirmuar nga drejtori i programacionit, Albert Dumani, por edhe nga faqja zyrtare e RTV Klan në Instagram dhe web,…