Grida Duma nuk ia bëri aspak të lehtë punën në emision Gilbertit. E ftuar mbrëmjen e kësaj të shtune në spektaklin e humorit Klanifornia në Televizionin Klan, ish-deputetes demokratike iu kërkua që të zgjidhte mes Sali Berishës, Lulzim Bashës dhe Monika Kryemadhit, se cilin prej…