24 Jun 2021
BiG

Mozzik dhe Kida janë gati për…

Mozzik dhe Kida janë kthyer në një nga dyshet më të pëlqyera të showbiz-it. Pesë vite më parë ata sollën “Premtimet”, këngë që u kthye menjëherë në hit. Ndërsa këtë verë ata bashkuan forcat sërish për të sjellë “PP” dhe “Kërkun”, dy projekte që po…

thash&them

Ledri Vula: Jam djali i…

Këngëtari mjaft i njohur Ledri Vula ka postuar pak orë më parë një foto në Instagram me shkrimin “Son of a beach” (Djali i plazhit), duke etiketuar edhe të dashurën e tij, Sara Hoxha. Çifti prej disa ditësh po shijojnë pushimet në Jug të Shqipërisë…

PLAY
Video

Dhurata Dora dhe Azet vijnë me “Lass Loss”

Dhurata Dora vjen me një këngë gjermanisht Dy këngëtarët shqiptarë Dhurata Dora dhe Azet janë bërë bashkë për të sjellë një këngë në gjuhën gjermane. Këngëtarja dhe reperi i famshëm kanë publikuar me videoklip këngën me titullin ‘Loss Loss’, këngë kjo me të cilën synojnë…

REDMEDIA © 2021 Të gjitha të drejtat e rezervuara nga MEDIAALBANIA.COM