Juventusi fitoi ndeshjen e parë të gjysmëfinales së Kupës së Italisë kundër Interit me rezultatin 1-2. Ndeshja e kthimit luhet pas një jave dhe ende nuk ka përfunduar asgjë, sikurse tha edhe trajneri Andrea Pirlo pas ndeshjes për “Rai Sport”. “Nuk ishim vetvetja kundër Interit…