Aktorja turke Berguzar Korel është në pritje të fëmijës së dytë. Aktorja e cila u bë e njohur nga roli i Shehrezades në serialin “1001 Netë”, është në muajin e fundit të shtatzënisë dhe po pret me padurim që bebi të vijë në jetë. Gjatë…