Moderatorja shqiptare Almeda Abazi dhe aktori turk Tolgahan Sayisman janë një ndër çiftet më të dashur për publikun. Ato janë bashkë prej më shumë se 5 vitesh dhe prindër të një djali të quajtur Efehan. Së fundmi, mediat turke kanë raportuar se Tolga i ka…