Dy ditë më parë moderatorja Arbana Osmani njoftoi se këtë të shtunë e ftuar në “Dua të të bëj të lumtur” do të transmetohet një histori tronditëse. Një vajzë 12-vjeçare është abuzuar nga roja i jetimores dhe nga polici pasi ka denoncuar, tregoi Arbana. Sot…