loading...
You can skip ad in 5s
Loading...

Të dielën rikthehet Portokallia

Please log in or register to like posts.
Video

Këtë të diel në ekranin e Top Channel fillon programi i humorit “Portokalli”, pas shumë diskutimeve dhe shumë lajmeve, thashethemeve se shumë personazhe ishin larguar, gjithçka do të zbulohet këtë të diel në mbrëmje në 20:45 në Top Channel. Florjan Binaj do të jetë sërisht pjesë e spektaklit me personazhet e tij, por këtë herë vjen edhe me një surprizë atentatet e këtij sezoni janë bazuar në serialin “Game of Thrones” .

story.al

Edhe për këtë sezon të ri moderimi i spektaklit i është besuar Xhemi Shehut dhe Salsano Rrapit. Surpriza më e madhe është skenografia e re e cila vjen me më shumë hapësira dhe teknologji të re, ndriçim dhe audio më të mirë, por nuk përfundojnë këtu sepse çdo javë do ketë personazhe NEW! për të cilët vendimin do e merrni ju, publiku do i ndjeki dhe do i komentoi çdo javë. Audicionet janë akoma të hapura dhe të gjithë mund të aplikoni nëse mendoni se keni talent të bëni të tjerët për të qeshur! Mos e humbisni rikthimin këtë të diel në 20:45 vetëm në Top Channel! Për më shumë mund të ndiqni edhe videon e promos e cila është me personazhe të spektaklit në vite.

foto e story.al

KLIKO MBI REKLAMAT
loading...
Loading...

Reactions

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.