Një nga reperët më të mirë shqiptar Capital T feston sot ditëlindjen. Ai ka lindur më 29 Shkurt 1992 dhe mbush sot 28 vjeç.

Truekapo siç e njohim në Instagram ka publikuar në profilin e tij disa foto teksa darkonte pranë një akuariumi, por pa zbuluar vendndodhjen e tij.

28, shihemi pas 4 viteve“, ka shkruar ai duke iu referuar ditës më të rëndishme për të që vjen vetëm 1 herë në katër vite, pra vitit të brishtë.