Butrint Imeri dhe Yll Limani ishin të ftuarit e Luana Vjollcës në “Shiko Kush LUAN” këtë 1 Janar. Dyshja kryen një sfidë mjaft të sikletshme ku zbuluan shumë sekrete të tyre që nuk i kemi ditur më parë. 

Butrint Imeri dhe Ylli Limani – Shiko Kush LUAN

Madje për të refuzuar dënimet e vështira, dy këngëtarët zbuluan pozicionet e preferuara në shtrat.

I preferuari i Yll Limanit ishte pozicioni “Missionary”, ndërsa i preferuari i Butrint Imerit ishte “doggy style” apo thënë në kosovarçe “lopçe” siç tha dhe Gjiko. / Top Channel