Getinjo nuk është përmbajtur në postimin e Taynës

Reperja Tayna së fundmi e ka marrë vëmendjen me fotot që ka sjell e veshur veç me të brendshme.

Pranë fotos ku tregon format e përkryera trupore, Tayna ka komente të shumta.

View this post on Instagram

's got a secret too🤫

A post shared by Tayna (@tayna) on

Ndër emrat e njohur që i kanë shkruar Taynës ka qenë edhe reperi Getinjo i cili nuk u përmbajt para imazhit të saj seksi.

Ai ia ka dërguar me koment Taynës një zemër dhe një puthje, e më pas tek ky koment nuk kanë munguar komentet e shumta të fansave.