Teksa vajzat shqetësohen për kilogramët e tepërt që duhet të heqin me afrimin e sezonit të verës, Morena Taraku i ka lënë të gjithë pa fjalë me postimet e fundit në rrjete sociale.

Modelja vendosi të ndante disa imazhe të saj të shkrepura teksa pozonte buzë një pishine. E veshur me bikini të zeza dhe me flokë të shkurtra të lëshuara, Taraku tregoi barkun e sheshtë duke mahnitur ndjekësit e saj.

Morena Taraku – Instagram

Ja çfarë do të thotë vera”, shkroi ajo krahas postimit, duke nënkuptuar se trupi i saj seksi është gati për pushimet verore.

Pas kësaj, Morena publikoi edhe një video hot në Instastory. Ajo shihet e kthyer me kurriz nga kamera teksa lahet në dush dhe ato që bien në sy janë të pasmet e tonifikuara.

28-vjeçarja ka një karrierë të suksesshme si modele dhe si këngëtare. Mirëpo, përveç këtyre, ajo ka hapur së fundmi edhe një biznes me produkte kozmetike në Stamboll.

Këngëtarja Morena Taraku është treguar gjithmonë e guximshme përsa i përket ndryshimeve në look-un e saj, duke marrë vendime drastike që e kanë tjetërsuar totalisht.

Duket se njëra prej pamjeve i pëlqeu herën e parë pasi e realizoi, ndaj së fundmi Morena vendosi t’i kthehet sërish flokëve të shkurtër e të heqë dorë nga extensions.

/Panorama Plus