Loading...

The Voice Kids 3 nis në Top Channel

Please log in or register to like posts.
News

The Voice Kids 3 nis në Top Channel, por kësaj here nën drejtimin e Dojna Memës, dhe me një anëtare të re jurie si Arilena Ara, spektakli pritet me padurim nga ndjekësit e ekranit të vogël.

Në edicionin e tretë nuk do të mbesin të ndryshuar anëtarët e tjerë të jurisë, Miriam Cani, si dhe dyshja në një karrige të vetme Aleksandër dhe Renis Gjoka.

Si gjithmonë spektakli i talenteve transmetohet të premteve në mbrëmje në ekranin e Top Channel dhe nga kjo e premte e 18 Janarit nis gara për të zbukuar zërat më të mirë të Shqipërisë.

Promo zyrtare e ” The Voice Kids 3 “ – Top Channel

/mediaalbania.com

KLIKO MBI REKLAMAT
loading...
Loading...

Reactions

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.