Loading...

Turjan Hyska sjell familjen në Klan, zbuloni detajet e spektaklit të ri

Please log in or register to like posts.
News

Siç është lajmëruar më parë Turjan Hyska sezonin e ri në televizionin Klan përveç spektaklit ‘Duplex’ do të fillojë dhe një emision të ri, i cili nuk është parë më parë në ekranet shqiptare.

Pak më parë në televizionin’ Klan’ është transmetuar edhe spoti i promovues i këtij programi, i cili siç duket në qendër do të ketë të gjithë familjen shqiptare. Do të jetë një emision me lojëra, ku pjesëtarët e një familje mund të konkurrojnë dhe në fund të fitojnë.

Ky program do të quhet ‘Familja’ dhe moderatori bëri thirrje që të gjithë të interesuarit të aplikonin për të qenë pjesë e tij. ‘Familja’ pritet që të transmetohet në ekranin e ‘Tv Klan’ në muajin shtator.

KLIKO MBI REKLAMAT
loading...
Loading...

Reactions

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.