Loading...

Turqia në zi, mbytet Sena në serialin Çukur (VIDEO)

Please log in or register to like posts.
News

Për të gjithë ju që e ndiqni serialin turk “Çukur” në Klan Plus nga e hëna në të premte kemi një lajm të mirë dhe një të keq.

Pjesë e serialit, sipas lajmeve që qarkullojnë në mediat turke tani do jenë edhe dy aktorët Sinem Kobal dhe Kaan Urgancıoğlu (që të gjithë e njihni si Emir i serialit Dashuri e Pafund).

Sinem Kobal dhe Kaan Urgancıoğlu

Në episodet e reja të sezonit të dytë aktorja kryesore Sena, luajtur nga aktorja turke Dilan Çiçek Deniz vdes. Skena e vdekjes së saj u transmetua pak ditë më parë në ekranin turk të SHOW TV dhe pati reagime të shumta dhe lot tek ndjekësit në Turqi, një serial ky i rekordeve në audiencë.

Më poshtë të gjithë ju që doni të shikoni momentin e ndarjes së Jamaç dhe Sena mund ta ndiqni.

ÇUKUR – MBYTJA E SENES

/ MEDIAALBANIA.COM

KLIKO MBI REKLAMAT
loading...
Loading...

Reactions

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.