A mundet dashuria e vërtetë të godasë dy herë? Nga regjisori fitues i çmimit Emmy vjen një tjetër serial dramatik, Firuze dhe Ajaz janë të dashuruar që të vegjël. Fati i bashkoi ata dhe sërish Fati është ai që do t’i ndajë.

Në periudhën më të ftohtë të vitit vetëm sytë e saj janë blu dhe zemra e saj digjet për dikë…

Nga kompania më e suksesshme “Ay Yapım” me një kast të shkëlqyer aktorësh dhe shumë të njohur si Alperen Duymaz, Ayça Aysin Turan, Hazal Filiz Küçükköse, Caner Cindoruk dhe Zerrin Tekindor.

“Stuhi Dashurie” së shpejti premierë ekskluzive në Tv Klan!