Loading...

TVKLAN.AL me një design të ri online

Please log in or register to like posts.
News

Faqja e internetit e televizionit kombëtar TV Klan ka ndryshuar dhe ka tani një pamje të re.

Sapo klikon në www.tvklan.al të hapet faqja kryesore TV ku është një ndërthurje mes lajmeve dhe programeve të televizionit, për të vazhduar me ndërfaqet e tjera si më poshtë: Lajme, Programe, Seriale, Video, Guida dhe Arkiva. /MEDIAALBANIA.COM

KLIKO MBI REKLAMAT
loading...
Loading...

Reactions

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.