Loading...

Urimi i Flori Mumajesit

Please log in or register to like posts.
News

Fituesi i festivalit “Kënga Magjike“, Flori Mumajesi, këngëtari juaj i preferuar i momentit me këngën “Plas” ju uron festat me këtë video të publikuar në profilin e tij në Instagram.

Kujtojmë se kënga e fundit e publikuar nga Flori është bashkëpunimi me Brunon dhe Ghetto Geasy – “Mori” që ka qënë një tjetër sukses, brenda pak ditësh numërohen sot mbi 5 milionë shikime në YouTube.

| mediaalbania.com

KLIKO MBI REKLAMAT
loading...
Loading...

Reactions

1

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.