Loading...

Vendimi romantik, Joni fejohet në datën e rëndësishme të dashurisë së Ardit dhe Anila Gjebreas

Please log in or register to like posts.
News

Nuk mund të ishte më romantike sesa kaq. Joni, djali i Ardit Gjebreas dhe Anila Bekos, sot është fejuar me të dashurën e tij, Merlin Haxhiymeri.

Foto e marrë nga Jon Gjebrea në Instagram

Fillimisht ishte i ati që e zbuloi duke postuar një video të Anna-s… “Meqë sot fejohet vëllai, koncertin e bën Anna”, shkruante Arditi. Në video, Anna këndonte e interpretonte gjithë pasion në mjediset e një restoranti.

Pak më pas shohim të qartë në Instagramin e Jonit foton me dy duar dhe unazën në gishtin e asaj që tha po. Po aty, në Instastory, ai postoi pak orë më parë një shënim ku zbulonte që sot është një datë e rëndësishme dashurie dhe për prindërit. “27 vite dashuri Ardit Gjebrea, Anila Beko”, shkruante ai.

27 vjet më parë ka nisur historia e prindërve të tyre nga lindi Joni. “Jon, ky emër marrë nga deti…Jon!”

Dhe sot Joni fejohet. ? ? Ne i urojmë jetë të lumtur çiftit të ri!

❗️KLIKO REKLAMAT MË POSHTË PËR MË SHUMË POSTIME ❗️

KLIKO MBI REKLAMAT
loading...
Loading...

Reactions

1

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.