Loading...

Vrasje të vogla, seriali i pasdites në Klan

Please log in or register to like posts.
News

Me përfundimin e “Xhenet”, në ekranin e Tv Klan ka nisur transmetimin premierë seriali “Vrasje të Vogla”, nga dita e enjte 21 Mars çdo pasdite në orën 18:20 vetëm në #TvKlan dhe #KlanHD.

Katër gra shumë të bukura, të suksesshme, të pasura dhe mikesha që në fëmijëri.

Kur ishin adoleshente, tre prej tyre i punojnë një rreng shoqes duke e shkatërruar atë moralisht. Pas 20 vitesh fati i ribashkon…Romancë, hakmarrje, vrasje, katër mikesha, por më vonë edhe 4 rivale, sepse çdokush mund të jetë vrasësë…

Një tjetër serial i suksesshëm nga kompania e produksionit “Ay Yapim”. Një prodhim i jashtëzakonshëm, luksoz dhe thriller, me nivele të reja në matjen e audiencës dhe i shpallur si seriali më i mirë i vitit. Me aktorët më të mirë dhe më të famshëm në Turqi.

/ tvklan.al

KLIKO MBI REKLAMAT
loading...
Loading...

Reactions

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.