Loading...

Wake Up me Orin dhe Islin

Please log in or register to like posts.
News

“Wake Up” është programi njëkohshëm radio-televiziv i Top Channel e Top Albania Radios, që në thelb ka përcjelljen e informacionit më të nevojshëm për mëngjesin.

Duke filluar nga e hëna e 10.Shtatorit prej orës 07:00 programi i mëngjesit vjen ndryshe, ata nuk do jenë më tre, por vetëm dy pas largimit të Eno Popit nga mëngjesi duket se Oriela Nebiaj dhe Isli Islami do sjellin një format ndyshe dhe një stil të ri. Do ketë më tepër argëtim, më shumë lojëra, më shumë të qeshura dhe informacioni vjen ndyshe ka premtuar Ori dhe Isli të cilët do jenë bashkë me ju çdo mëngjes në ekranin e Top Channel.

KLIKO MBI REKLAMAT
loading...
Loading...

Reactions

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.