Loading...

Zbulo serialin e ri me Hazal Kaya

Please log in or register to like posts.
Image

Seriali më i ri i Hazal Kaya mban emrin “Bizim Hikaye”, përkthyer në shqip “Historia Jonë”.

Është versioni turk i një seriali drama-komedi amerikan “Shameless”. 

Hazal ka rolin e vajzës së madhe të familjes, ajo është e bukur dhe inteligjente.

Seriali do ka nisur transmetimin prej datës 14.ShtatorFOX Turqi. Filiz (Hazal) është vajza e një familje me gjashtë fëmijë dhe një baba të alkolizuar.

Asaj i duhet të kujdeset për gjithë familjen, Rahmet, Hikmet, Kiraz, Fikret and Ismet dhe babain e saj.

Fikri (i ati) është gjithmonë i dehur dhe përpiqet të bëhet i pasur në mënyra të lehta.

Është një tjetër superproduksion, shpresojmë që shumë shpejt ky serial të blihet edhe nga një televizion shqiptar.

Serialin turk mund ta ndiqni në kanalin FOX çdo të enjte në 20:00 (ora lokale), në 21:00 me orën tonë.

Shikim të këndshëm!

 

Me pak fjalë është një serial që nuk duhet ta humbisni, për më shumë ju ftojmë të shikoni trailerin nga episodi i parë ( titra anglisht ).

KLIKO MBI REKLAMAT
loading...
Loading...

Reactions

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.