Loading...

Zonja Firdevs e mërzitur nga jeta luksoze

Please log in or register to like posts.
News

Nebahat Çehre, siç e njohim të gjithë me emrin “Zonja Firdevs” e serialit “Dashuri e Ndaluar” transmetuar në Tv Klan, në një intervistë është shprehur se është lodhur me rolet e saj të zonjës së rëndë aristokrate që jeton mes luksit. Ajo do të rikthehet me një projekt të ri pak periferik dhe ta shohim si një njeri të thjeshtë.

” Jam e mërzitur që gjithmonë kam të njëjtin rol. Unë nuk jam një ikonë, por më pëlqejnë ato që vesh. Rrobat e mia nuk janë shumë të çmuara, disa prej tyre kanë edhe 30 vite. Sa për bizhuteritë, m’i vodhën të gjitha në 1990 teksa një hajdut u fut në shtëpi. ” tha ajo.

/mediaalbania.com

KLIKO MBI REKLAMAT
loading...
Loading...

Reactions

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.